NaslovImePosaoGradVrstaTelefonEmail
Keramičar PS STAVBY, s.r.o. Građevinarstvo, arhitektura, geodezija
Svi
Nudim posao 00421914323313 Kontakt

Oglas postavljen: 03-12-2018
Trajanje : 15 dana
AKTIVAN

Slovačka gradjevinska firma PS Stavby traži keramičare. Sredjujemo radna viza.

Opis posla, informacije o poslu:

- ugradnja podnih obloga, estrih, gips, hidroizolacija, popločavanje

- rad se vrši na stambenim zgradama, uglavnom balkoni, lodje i terase

- rad se vrši iz skele

Beneficije, naknade zaposlenima:

-       besplatan smještaj

-   plata od 1200 Eur netto ( to je minimalna plata, zarada može biti veća to ovisi od količine i kvaliteta obavljenog posla)

-       radni ugovor, novac ide na račun i uračunava se u penzijsko osiguranje

-       kuponi za hranu 4 Eur/dan

-       broj radnih i neradnih nedelja prema dogovoru sa poslodavcem

Potrebno obrazovanje:

Srednje stručno obrazovanje

Dužina prakse:

Min. 3 godine

Preduslovi i veštine:

Kandidati moraju imati iskustva sa gradjevinskim radovima kao što su malteri, estrih i ugradnja pločica i popločavanje.

Zahtevamo od naših zaposlenih trud raditi kvalitetno i odgovornost na poslu.

Vozačka dozvola je prednost.

Kontakt: TEL i VIBER i WHATSAPP: 00421 914 323 313

mail: jokicova@psstavby.sk

Web Sajt