NaslovImePosaoGradVrstaTelefonEmail
Potreban predradnik u fabrici u Subotici Invekta group Menedžment, upravljanje
Subotica
Nudim posao 064/7059539 Kontakt

Oglas postavljen: 15-01-2020
Trajanje : 60 dana
AKTIVAN

Potreban predradnik u fabrici u Subotici.

Upoznavanje i opis posla:

Vođa smene upoznaje radnike sa objektima i njihovim zaduženjima na istim.

Organizuje rad zaposlenih i prati njegovo izvršenje.

Mesto rada: Subotica

 Zadaci:

-Organizacija zaposlenih

-Obuka zaposlenih

-Kontrola tehnike i kvaliteta rada kod zaposlenih

-Snabdevanje zaposlenih potrebnim materijalom za rad

-Kontrola utroška materijala i opreme za rad

-Svakodnevno izveštavanje pretpostavljenog menadžera

Sposobnosti:

-Posvećenost poslu, ozbiljnost i odgovornost

-Odlične komunikacione sposobnosti

-Odlične organizacione sposobnosti

-Visok stepen orijentisanosti na detalje

Uslovi:

-Da imate mogućnost da radite prepodnevnu ili poslepodnevnu smenu u skladu sa potrebama posla

Nudimo:

-Stimulativnu zaradu

-Dobre uslove rada