NaslovImePosaoGradVrstaTelefonEmail
Tehničar u održavanju- Kućni majstor Bleecker d.o.o. Ugostiteljstvo, turizam, putovanje
Beograd
Nudim posao 011/4040840 Kontakt

Oglas postavljen: 10-09-2021
Trajanje : 60 dana
AKTIVAN

Kompanija Bleecker doo, stekla je zavidnu reputaciju u hotelskoj industriji počev od 2015.godine.  Bleecker Hotels New Belgrade, www.bhotels.rs ,  je kategorisan kao poslovan hotel sa 4*. Hotel se nalazi na adresi Zemunska 24, 11077 Novi Beograd, u blizini poslovnog parka Airport City Beograd.

 U cilju daljeg unapređenja poslovanja i jačanja stručnog tima raspisujemo

K O N K U R S
za radno mesto:

  Tehničar u održavanju   Kućni majstor

Opis posla:

Poslovi:

  1. Stara se o tehničkoj ispravnosti hotela kao i pripadajućih instalacija i
    postrojenja.
  2. Naročitu   pažnju   poklanja   održavanju   elektro,   vodo   i   toplovodnih
    instalacija, bazenske tehnike i agregata.
  3. Kontroliše tehničku ispravnost i rad rashladnih uređaja i sistema.
  4. Brine o ventilacionim uređajima i aparatima.
  5. Prati rad agregata i mašina za proizvodnju higijenskog leda.
  6. Održava uređaje i aparate u kuhinji, perionici - peglaonici rublja.
  7. Održava mašine sa elektro motornim pogonom.
  8. Uredno vodi pripadajuće tehničke dnevnike  o  izvršenim tehničkim
    pregledima (dnevnim, nedeljnim, mesečnim) uređaja i postrojenja i overava ih.
  9. Podnosi nedeljne i mesečne izveštaje o stanju tehnike.
  10. Vrši remontovanje manjeg obima.
  11. Radi na tehničkom održavanju svih mašina, razvodnih i komandnih
    tabli,   sklopova,   doradi   i   prepravkama,   čišćenju,   podmazivanju   i   reglazi
    automatskog ili programiranog rada.
  12. Naročito   brine   o   kontrolnim  merenjima  rada  u   cilju   obezbeđenja
    bezbednog   rada   i   preventive   od   opasnog   napona,   enormnog   pritiska   ili
    temperatura koje mogu ugroziti rukovaoce mašina ili postrojenja.
  13. Obavlja nadzor bravarskih, stolarskih i radova na vodovodnoj mreži u
    sklopu tekućeg održavanja objekata i opreme.
  14. Vodi ateste i certifikate za mašine, uređaje i celokupan mehanički
    kompleks.
  15. Obavlja po potrebi ostale poslove u domenu tehničkog održavanja.
  16. Vodi evidenciju utroška materijala, i brigu o poverenom mu alatu i
    priboru.
  17. Sugeriše generalne popravke i popravke većeg obima.
  18. Obavlja i druge poslove po nalogu Generalnog direktora hotela.

Uslovi:

·         Srednja stručna sprema  III sptepen  , električar

·         minimalno 1 godina iskustva u istim ili sličnim zanimanjima

Poželjne osobine koje kandidati treba da poseduju:

·         Izuzetne komunikacijske i organizacione veštine i sposobnosti

·         Ljubaznost

·         Sposobnost izvršavanja zadataka u roku

Mi Vam nudimo:

·         Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju i uspešnom timu

·         Mogucnost ličnog usavršavanja, napredovanja i adekvatnu zaradu

Molimo da Vašu prijavu i CV pošaljete na email:

reception@bhotels.rs

Konkurs je otvoren 15 dana.
Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Web Sajt