NaslovImePosaoGradVrstaTelefonEmail
Vozac Distributivnog vozila Autoprevoznik Branislav Stajic Transport, nabavka i logistika
Novi Sad
Nudim posao 0641584528 Kontakt

Oglas postavljen: 17-10-2021
Trajanje : 60 dana
AKTIVAN

Firma Autoprevoznik Branislav Stajic iz Novog Sada trazi vozaca distributivnog vozila

Opis posla:

  • dnevno zaduzivanje robe i dokumentacije (otpremnice i fakture)
  • utovar robe (lagane kutije \ roba siroke potrosnje) u kombi vozilo
  • razvoz robe po veleprodajnim i maloprodajnim objektima na teritoriji Backe (Novi Sad \ Backa Palanka \ Odzaci itd)
  • razduzivanje dokumentacije i isporuka naplacenih u kesu

Uslovi:

  • prijava kod poslodavca
  • isplata bonusa ostvarenih na konto ucinka
  • redovna plata (iz dva dela - pocetkom i sredinom meseca)
  • placeni putni troskovi
  • 5 radnih dana u nedelji (od utorka do subote \ nedelja i ponedeljak slobodni)

Trazeni profil:

  • vozac B kategorije
  • minimum 3 godine iskustva na poslovima distribucije robe
  • prednost - poznavanje terena i maloprodajnih objekata na teritoriji Backe
  • savestan, ozbiljan, organizovan i samostalan radnik