NaslovImePosaoGradVrstaTelefonEmail
Recepcioner/ka Bleecker d.o.o. Ugostiteljstvo, turizam, putovanje
Beograd
Nudim posao 011/4040840 Kontakt

Oglas postavljen: 21-10-2021
Trajanje : 60 dana
AKTIVAN

Kompanija Bleecker doo, stekla je zavidnu reputaciju u hotelskoj industriji počev od 2015. godine. Bleecker Hotels New Belgrade, www.bhotels.rs  je kategorisan kao poslovan hotel sa 4*. Hotel se nalazi na adresi Zemunska 24, 11077 Novi Beograd, u blizini poslovnog parka Airport City Beograd.

U cilju daljeg unapređenja poslovanja i jačanja stručnog tima raspisujemo

KONKURS
za radno mesto:

Recepcioner/recepcionerka

Opis posla:

Prijava i odjava gostiju
Naplata usluga, izdavanje profaktura, izdavanje računa
Usmena i pisana poslovna komunikacija za gostima, korporativnim klijentima i ostalim poslovnim partnerima kompanije
Unos rezervacija (direktna prodaja i online)
Orijentisanost ka prodaji smeštajnih kapaciteta i ostalih hotelskih usluga (transfer, parking, turističko razgledanje, restoranske usluge, rent-a-car)
Usvajanje i primena recepcijskih procedura u cilju uspešnog poslovanja, kao i očuvanja i unapređenja imidža hotela
Dnevni i periodični izveštaji
Vođenje dokumentacije u skladu sa procedurama rada
Saradnja sa kolegama iz ostalih hotelskih sektora

Uslovi:

·         Univerzitetsko obrazovanje (hotelijerski menadžment)

·         Najmanje 1 godina radnog iskustva u oblasti recepcijskog poslovanja

·         Napredno poznavanje engleskog jezika, posebno poslovne terminologije

·         Poznavanje još jednog stranog jezika je prednost

·         Dobro poznavanje rada u MS Office paketu

·         Poznavanje rada u hotelskom softveru Protel

Poželjne osobine koje kandidati treba da poseduju:

·         Izuzetne komunikacijske i organizacione veštine i sposobnosti

·         Ljubaznost

·         Sposobnost izvršavanja zadataka u roku

Mi Vam nudimo:

·         Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju i uspešnom timu

·         Internu i eksternu edukaciju

·         Mogućnost ličnog usavršavanja, napredovanja i adekvatnu zaradu

Molimo da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem maila reception@bhotels.rs

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Web Sajt