NaslovImePosaoGradVrstaTelefonEmail
Instalater telekomunikacione opreme hfc i gpon Sinergija plus d.o.o. Elektrotehnika, elektronika, telekomunikacije
Beograd
Nudim posao - Kontakt

Oglas postavljen: 03-05-2022
Trajanje : 60 dana
AKTIVAN

Instalater telekomunikacione opreme

Kompanija:Sinergija Plus
Grad:Beograd
Vrsta radnog odnosa:Puno radno vreme
Plata:44000 - 100000 RSD

Opis posla

Pružamo Vam mogućnost rada u mladom i perspektivnom kolektivu, punom pozitivne atmosfere i dobrih međuljudskih odnosa, koji neguje timski rad.

Naša kompanija je partner najveće telekomunikacione kompanije na ovim prostorima.

Usled povećanja obima posla i širenja mreže konkurs je otvoren za energične i ambiciozne kandidate, sa ili bez iskustva, radi priključenja korinsnika na HFC i Optičku mrežu.

Potrebne kvalifikacije:

  • III ili IV stepen stručne spreme tehničkog smera (poželjno)
  • Rad u telekomunikacijama (poželjno iskustvo)
  • Iskustvo u radu sa mernim instrumentima i alatima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Rad na visini

Šta očekujemo:

Posvećenost radu, kolegijalnost i profesionalizam

  • Spremnost na timski rad i angažovanje
  • Profesionalnu komunikaciju sa korisnicima usluga
  • Odgovornost prema poslu i kolektivu
  • Rad na terenu

Kandidatima nudimo:

  • Siguran i dobro plaćen posao
  • Stabilnu firmu i produktivno okruženje
  • Bonus sistem i napredovanje
  • Pomoć, profesionalnu obuku, podršku i edukaciju
  • Mogućnost sticanja licence za rad sa optikom
  • Mogućnost zarade 44.000-100.000

Priave sa radnom biografijom slati na hr@sinergija. co. rs

http: //www. sinergijaplus. rs/

Web Sajt