NaslovImePosaoGradVrstaTelefonEmail
Agent prodaje u call centru Company wall d.o.o. Bankarstvo, finansije
Beograd
Nudim posao - Kontakt

Oglas postavljen: 13-05-2022
Trajanje : 15 dana
AKTIVAN

Bonitetna kuća CompanyWall d.o.o.  jedna je od najvećih poslovnih platformi za proveru finansijskih podataka, prepoznajemo potrebe tržišta i odgovaramo na njih u cilju maksimalnog poboljšanja poslovanja za sve privredne subjekte na teritoriji Srbije. Poslujemo na 6 evropskih tržišta - u Sloveniji, Hrvatskoj, Crnoj Gori, Bosni, Srbiji i Velikoj Britaniji sa tendencijom da poslovanje proširimo i na ostale balkanske zemlje.

Zbog stalnog razvoja kompanije potrebni su nam novi članovi tima na poziciji:

Agent prodaje u Call centru

Opis posla i zaduženja:

-          Komunikacija sa novim i postojećim klijentima

-          Prezentacija usluga bonitetne kuće CompanyWall i dogovor o saradnji

-          Usvajanje novih znanja i veština

-          Redovni treninzi i besplatne obuke za nove projekte

Očekujemo od vas:

-          Poznavanje osnovnog rada na računaru

-          Dobre pregovaračke sposobnosti i ambicioznost

-          Minimum IV stepen stručne spreme

-          Spremnost na rad u timu ali i samostalno odlučivanje

-          Poznavanje engleskog jezika je prednost, ali nije presudno u selekciji

Nudimo vam:

-          Fiksnu platu   + bonuse

-          Mogućnost napredovanja i usavršavanja tehnika prodaje

-          Plaćen topli obrok

-          Radno vreme 8-16h radnim danima

-          Dinamično okruženje i timsku atmosferu

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, očekujemo Vašu prijavu!

Mozete se prijaviti putem maila - branislava.todorovic@companywall.rs