NaslovImePosaoGradVrstaTelefonEmail
Junior Pisac Sadrzaja na engleskom jeziku ALL DIGITAL DOO Informatika, programiranje
Kraljevo
Nudim posao - Kontakt

Oglas postavljen: 04-08-2022
Trajanje : 60 dana
AKTIVAN

ALL DIGITAL DOO” - Kraljevo raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Junior Pisac Sadržaja na engleskom jeziku

Uslovi:

  • Viša ili Visoka stručna sprema (prednost Engleski)
  • Odlično znanje engleskog jezika (govor, pisanje I čitanje)
  • Istraživačke sposobnosti putem interneta i pisanje sadržaja visokog kvaliteta na dnevnom nivou
  • Rad na računaru (Microsoft Word i Internet)
  • Uredan, disciplinovan i ažuran pristup svakodnevnom radu
  • Da živite u Kraljevu ili u blizini

 Opis posla:

  • Primanje i obrada tema na osnovu sadržajnih zahteva
  • Istraživanje i priprema sadržaja prema smernicama
  • Isporuka sadržaja i vršenje korekcija po potrebi
  • Praćenje procedura u svakodnevnom radu
  • Radno vreme od 8h-16h

 Beneficije:

  • Probni rad / Trening fazatri meseca plaćeno i prijava (Ugovor o radu)
  • Organizovana radna atmosfera

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite CV kao i motivaciono pismo na hr@alldigital.rs ili putem web-a na http://alldigital.rs/karijere/pisac-sadrzaja

Web Sajt