NaslovImePosaoGradVrstaTelefonEmail
ELEKTROINŽENJER ELKOD D.O.O Elektrotehnika, elektronika, telekomunikacije
Sremska Mitrovica
Nudim posao 0692577880 Kontakt

Oglas postavljen: 31-08-2022
Trajanje : 60 dana
AKTIVAN

Usled proširenja obima poslovanja tražimo odgovornu osobu za poziciju:

Elektroinženjera

Potrebni uslovi:

·         Visoku stručnu spremu - akademske studije, oblast Elektrotehnike – Energetike

·         Posedovanje licence (nije neophodno)

·         Poznavanje rada na računaru, MS Office i AutoCAD

·         Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

·         Elektroinženjering, izrada-razrada tehničke dokumentacije

·         Rukovođenje i kontrola izvedenih radova

·         Izrada dinamičnih planova, nedeljnih i mesečnih izveštaja

·         spremnost za rad, kako u kancelariji na izradi projektne dokumentacije, tako i na terenu na poslovima praćenja izvođenja radova.

Nudimo:

·         Rad na određeno / neodređeno vreme

·         Mogućnost daljeg razvoja u ovoj oblasti.

·         Dobro poslovno okruženje i rad sa dinamičnim timom

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima , pošaljite CV na

office@elkod.rs

bojana.jovanova@elkod.rs

+381 69 2577880 Bojana

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)